Wąstopad – Miej życie pod kontrolą. Badaj się.

Aneta Kuroń

Wraz z Jasiem dołączyłam do kampanii TNT – Wąstopad. Drugi rok z rzędu stacja zachęca mężczyzn do zapuszczenia symbolicznego wąsa, ale także dzięki specjalnej aplikacji wąsa dodać mogą i kobiety 🙂 Pomyślałam, że to świetna sprawa. Patrzyliśmy już jakiś czas temu na to, jak fajnym pomysłem jest akcja społeczna, mająca na celu szerzenie świadomości jak ważne są badania. W tym roku dla kampanii TNT Polska wizerunkowo wsparł działania MIUOSH. To był znak 🙂 ponieważ bardzo cenimy tego artystę, nie zastanawialiśmy się nawet chwili.

Na stronie wastopad.tnt-tv.pl uruchomiona została specjalna aplikacja, za pomocą której można włączyć się do akcji. Za każdą wąsatą fotografię TNT przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Wygrajmy Zdrowie.

Kampania „Miej życie pod kontrolą. Badaj się” prowadzona jest w mediach społecznościowych. Na Facebooku dla użytkowników uruchomiono aplikację, na kanale YouTube do wykonywania regularnych badań profilaktycznych zachęca mężczyzn raper Miuosh – tegoroczny ambasador Wąstopadu – https://www.youtube.com/watch?v=7gFGhlSzT64

Zebrane w trakcie trwania kampanii środki zostaną przeznaczone na organizację dnia profilaktyki męskich nowotworów, podczas którego będą prowadzone bezpłatne konsultacje i badania profilaktyczne. – Wąstopad to doskonała okazja do zwiększenia wiedzy na temat męskich nowotworów. Na każdym kroku musimy podkreślać, że rak wcześnie wykryty jest wyleczalny, a badania profilaktyczne mogą uratować życie. Rak jąder wykryty odpowiednio wcześnie jest uleczalny w 100% !!!

Więcej informacji na temat akcji na facebooku TNT Polska oraz na stronie www.tnt-tv.pl.

 

CO MOŻECIE ZROBIĆ?

Wejdźcie na stronę aplikacji – wastopad.tnt-tv.pl 

Dodajcie swoje zdjęcie (mężczyźni foto z wąsem, kobiety swoje piękne foto z dodanym dzięki aplikacji wąsem)

Udostępnijcie swoje działanie w mediach społecznościowych. Im więcej nas, tym więcej zebranych pieniędzy dla Fundacji Wygrajmy Zdrowie!

rosol ja już dodałam sobie wąsa, a Ty?? 🙂

 

Może Ci się spodobać

Zostaw Komentarz